+420 270 005 500

Dostali jste od nás upomínku?

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo stížnosti, můžete použít tento formulář, nebo nám můžete zavolat. Pokud chcete svůj dluh uhradit, můžete tak učinit prostřednictvím Plan & Pay.

Vymáhání pohledávek

Zapojte nás

Vymáhání pohledávek

Společnost Alektum Group zajišťuje služby vymáhání pohledávek na několika evropských trzích. Celý proces vymáhání pohledávek od začátku do konce zajišťujeme tak, aby byly vaše pohledávky uspokojeny, ale abychom zároveň zachovali dobré vztahy mezi Vámi a Vaším zákazníkem. Naše služby vymáhání pohledávek přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům bez ohledu na to, zda potřebujete vyřešit problém se společností nebo spotřebitelem a bez ohledu na odvětví, ve kterém působíte. Tím se zlepší Váš cash flow a sníží se ztráty.

Naše služby vymáhání pohledávek

Jak vám můžeme pomoci

Díky naší unikátní nabídce služeb a produktů vás dokážeme provést celým finančním procesem od prodeje až po zaplacení. Zajistíme vám výběr klientů, úvěrové informace, firemní finanční služby, fakturační služby, vymáhání pohledávek, doručování písemností a odkup pohledávek. Naši zkušení právníci vám v průběhu celého procesu také poskytnou další podporu, čímž přispějí k dosažení jistoty a úspěchu.

Na začátek stránky