+420 270 005 500

Dostali jste od nás upomínku?

Pokud máte jakékoli otázky nebo stížnosti, můžete využít tento formulář, nebo zavolat na číslo +420 270 005 500.

Informace o Alektum Group

Oslovte nás

Informace o Alektum Group

Alektum Group je rodinná firma, která nabízí vymáhání pohledávek a další související služby. Díky unikátní kombinaci inovativních služeb a produktů poskytujeme našim zákazníkům, v průběhu celého finančního procesu, spolehlivé informace a právní expertizu. Pomáháme svým zákazníkům hledat správné klienty a zlepšovat likviditu. Sázíme na dlouholeté partnerství založené na úzké spolupráci, řešení přizpůsobené potřebám zákazníka a taktně vedený dialog s klienty zákazníka. Spolupráce s námi je vždy snadná a efektivní. Správná řešení ve správný čas přináší správné výsledky.

Alektum Group působí na trhu od roku 1992, kdy začala podnikat jako společnost pro vymáhání pohledávek. Dnes působíme v 18 evropských zemích a máme více než 650 zaměstnanců. Čistý obrat činí přibližně 1,2 miliardy švédských korun.

Alektum Group

Vždy jsme byli přesvědčeni o přednostech jednoho hlavního procesu ve spojení s unikátní kombinací produktů a služeb. Proto jsme v roce 2015 sloučili 28 malých společností do skupiny Alektum Group. Díky tomu jsme dnes schopni provést své klienty a partnery celým finančním procesem. Když si vyberete společnost Alektum Group jako partnera pro vymáhání pohledávek a pro další související služby, pomůžete tím rozvoji svých obchodních vztahů. Pomůžeme Vám najít správné zákazníky, zlepšíme vaši likviditu, zefektivníme správu faktur a zredukujeme Vaše finanční ztráty. To všechno dokážeme díky jasně definovanému hodnotovému řetězci, ve kterém nechybí právní poradenství, vynikající informační služby, efektivní finanční řešení a odkupy pohledávek. Sdílíme Vaše cíle a podporujeme Vaše podnikání tak, abyste si se svými zákazníky uchovali dobré vztahy.

Spolupráce s námi je vždy snadná a efektivní. Správná řešení ve správný čas přináší správné výsledky.

Na začátek stránky