+420 270 005 500

Dostali jste od nás upomínku?

Pokud máte jakékoli otázky nebo stížnosti, můžete využít tento formulář, nebo zavolat na číslo +420 270 005 500.

Odkup pohledávek

Oslovte nás

Odkup pohledávek

Vaše pohledávky jsou velkou nevyužitou příležitostí ke zlepšení cash flow. Nakupujeme podnikové pohledávky po splatnosti a platíme ihned.

Chcete uvolnit svůj kapitál? Odkup pohledávek, při kterém nakoupíme Vaše portfolio pohledávek po splatnosti, Vám umožňuje zlepšit cash flow a uvolnit kapitál vázaný v nesplacených fakturách. O nezaplacené faktury se už nebudete muset starat a ztrácet s nimi čas. Tuto práci zastaneme za Vás!

Odkup pohledávek snižuje Vaše riziko

Postaráme se o všechny Vaše pohledávky nebo jejich část. Rozhodnutí je nutné učinit na základě aktuálních potřeb firmy. Když nám odprodáte své pohledávky, bereme na sebe riziko a práci související s vymožením plateb za Vaše faktury. Svůj drahocenný čas a energii tak můžete místo toho věnovat novým obchodům.

Prodejte své pohledávky a ne svůj vztah s klienty

Své obchodní partnery si vybírejte pečlivě. Základní a unikátní přístup Alektum Group je nastaven tak, aby Vás chránil: naší ambicí je, abyste, jakožto naši klienti, získali své peníze nazpět a zároveň nepřišli o vztah se svým zákazníkem. Naše postupy a pečlivě připravené procesy ve spojení s nákupem pohledávek mají jasný cíl: měli byste si zachovat dobré vztahy s danými klienty.

Na začátek stránky