Pomůžeme Vám v průběhu celého procesu vymáhání pohledávek, přičemž vždy budete mít k dispozici svého konzultanta, který Vám v případě potřeby kdykoli pomůže. Všechny Vaše případy vymáhání pohledávek řešíme v rámci jednoho informačního systému bez ohledu na to, v jaké zemi podnikáte. Přizpůsobené výkazy pak dostanete v jazyce a měně dle své volby. Díky tomu budete mít přehled o všech svých případech.

Jak provádíme vymáhání

Pokud si nás najmete pro účely vymáhání pohledávek, nebo nad tím uvažujete, nabízíme Vám několik řešení.

Služby vymáhání pohledávek poskytujeme tak, abyste byli Vy, jakožto naši klienti, ve středu našeho zájmu, ale zároveň budeme s Vašimi zákazníky jednat objektivně a profesionálně. Při procesu vymáhání pohledávek dbáme na to, aby dlužník pochopil, že existuje několik různých možností řešení. Ve spolupráci s dlužníkem se snažíme najít efektivní způsob splacení dluhu, aniž by došlo k poškození Vašich vztahů. Můžete se spolehnout, že vymáhání dluhu provedeme s citem tak, aby nedošlo k ohrožení Vašich vztahů s klienty. Hledáme alternativní a flexibilní metody k tomu, abyste dostali zaplaceno co možná nejdříve, ale zároveň si udrželi dobrý vztah s klienty.

Často říkáme, že naší specializací je vymáhání malých pohledávek od spotřebitelů, ale jistě spolu dokážeme najít to správné řešení i pro Vaše konkrétní potřeby. Když budete potřebovat naši pomoc, budeme vždy připraveni Vám poskytnout po telefonu podporu, zodpovědět Vaše dotazy a spolupracovat tak, abychom nalezli příznivé řešení. Pro nás je nejdůležitější uspokojit Vaše zájmy. Zaplaceno dostaneme jedině v případě, že se nám podaří Vaši pohledávku vymoci, takže máme opravdový zájem na tom, aby náš systém fungoval.

Pomůžeme vám v následujících oblastech:

  • Možnost částečných plateb 
  • Výzvy k úhradě
  • Doručování písemností
  • Sledování pohledávek
  • Sledování úpadku
  • Upomínací postupy

Kontaktujte nás, abyste zjistili více informací o tom, jak Vám můžeme pomoci vylepšit cash flow a snížit Vaše finanční ztráty.