Nákup pohledávek

Pohledávky po lhůtě splatnosti – nebo nejisté – mohou ovlivnit peněžní tok (cash flow) i likviditu. Nabízíme jak nákupy portfolií nesplacených pohledávek, tak průběžné nákupy pohledávek v závislosti na tom, jak v současné době vypadají potřeby společnosti – protože ze zkušenosti víme, že zřídkakdy existuje řešení, které vyhovuje všem. Naší ambicí je, abyste vy jako klienti dostali vaše peníze co nejdříve, ale přitom zůstaly zachovány vaše vztahy se zákazníky.

Bez rizika

Převeďte vaše nezaplacené pohledávky od zákazníků zčásti nebo zcela na nás a získejte ihned vaše peníze. Pokud nám prodáte vaše pohledávky, přebíráme riziko, které s tím souvisí, a od té chvíle za vás vyřizujeme neuhrazené faktury.

Your business. With care.

Na první místo klademe vaše vztahy se zákazníky a vaši obchodní značku. Prostřednictvím našich inovativních řešení využívajících umělé inteligence můžeme najít nejlepší cestu k úspěchu a zajistit tak, aby zadlužená osoba pochopila, že existuje několik různých možností, ze kterých si lze vybrat. S vašimi zákazníky úzce a osobně spolupracujeme na nalezení účinného a udržitelného způsobu, jak mohou zaplatit dluh. Děláme vše, co je v našich silách, abyste si mohli udržet vztahy i obchod s vašimi zákazníky.

Rychle a jednoduše

Proč věci komplikovat? Díky našim dlouholetým zkušenostem s řešením dluhů a týmu, který je motivován snahou pomoci lidem, můžeme zaručit rychlý a bezproblémový proces, pokud se rozhodnete nám prodat vaše nezaplacené pohledávky od zákazníků.