O nás

Postaráme se o vaše obchodní záležitosti. Opatrně.

Od okamžiku, kdy se probudíme, závisí naše situace, naše úspěchy a naše budoucnost na kvalitě jedné věci: našich vztahů. Všichni jsme na nich závislí. Také při obchodování. V čem spočívá tajemství? V důvěře. To je hodnota, která je ve skupině Alektum Group hluboce zakořeněna. Jsme přesvědčeni, že odvětví vymáhání pohledávek hraje v dnešní společnosti důležitou roli. Pomáháme lidem v těžké situaci a zároveň pomáháme společnostem, aby dostaly zaplaceno.

Naše zkušenosti s řízením všech typů zainteresovaných stran v ekosystému organizace nám umožňují porozumět mnoha různým perspektivám, stresovým faktorům a potřebám, které vznikají při každém spojení v hodnotovém řetězci. To znamená, že najdeme nejlepší řešení skutečně pro každého. To vyžaduje také pochopení. Stejná „velikost“ nevyhovuje všem. K vytvoření obchodních výhod jsou nutná řešení přizpůsobená na míru.

Nacházíme řešení, která uvolňují hodnotu, využíváme místní znalosti na všech mezinárodních trzích a dodáváme naši komplexní nabídku z jediného kontaktního místa, abychom zjednodušili obtížné záležitosti od začátku až do konce.

14 zemí. 1 systém.

Máme zastoupení na 14 trzích po celé Evropě, takže vám můžeme pomoci, ať už se váš zákazník nachází kdekoli. A díky jednotnému systému a jedné kontaktní osobě pro všechny země můžeme zjednodušit vaše přeshraniční obchodní záležitosti.

Kontaktujte nás
„Podstatou našeho podnikání je pomoci ostatním společnostem růst prostřednictvím finančních řešení a poradenství. Co nás odlišuje od našich konkurentů, je to, že sledujeme budoucí schopnost spotřebitele platit. Nikoho předem nesoudíme a tvrdě pracujeme, abychom předešli předlužení ve společnosti.“

Mats Augurell, CEO Alektum Group

Koncern Alektum Group

Alektum Group působí na trhu od roku 1992, kdy začala podnikat jako společnost pro vymáhání pohledávek. Dnes působíme v 14 evropských zemích, a máme přes 700 zaměstnanců. Čistý obrat činí více než 2 miliardu švédských korun. Pokud máte zájem o více informací, navštivte prosím alektumgroup.com.

Navštivte prosím alektumgroup.com

Pracujte pro nás

Motivuje nás touha pomáhat společnostem růst a dosáhnout udržitelným způsobem jejich plného potenciálu. Totéž platí pro naše zaměstnance.

Přečtěte si více