Your business. With care.

Motivuje nás touha pomáhat lidem a společnostem růst a naplno využít jejich potenciál udržitelným způsobem. Naše řešení přizpůsobujeme na míru vašim potřebám a vašim zákazníkům, protože ze zkušenosti víme, že jedna „velikost“ zřídkakdy vyhovuje všem.

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o poradenství

Pomůžeme vám dostat zaplaceno.

Na první místo klademe vaše vztahy se zákazníky a vaši obchodní značku. Prostřednictvím našich inovativních řešení využívajících umělé inteligence můžeme najít nejlepší cestu vpřed. S vašimi zákazníky úzce a osobně spolupracujeme na nalezení účinného a udržitelného způsobu, jak mohou zaplatit dluh.

Přečtěte si více

Alektum Group in 90 seconds

Today, we have the great privilege of introducing our new brand film. A video that is an honest and transparent representation of our brand, company, and our ongoing commitment to making peoples’ lives easier – one debt at a time. If there is one thing…

Přečtěte si více

Co je třeba zvážit při výběru společnosti pro vymáhání pohledávek?

Někdy se může zdát být velmi náročné a zbytečně komplikované, aby člověk dostal odpovědi na své otázky ohledně toho, na co je třeba myslet při zahájení spolupráce se společností vymáhající pohledávky. V tomto článku odpovíme…

Přečtěte si více

Co je třeba zvážit při výběru inkasní společnosti?

Někdy se může zdát být nepřekonatelné a složitější, než je třeba, začít pracovat se společností pro vymáhání pohledávek nebo změnit poskytovatele inkasa. Zde odpovídáme na nejčastější dotazy, které se obvykle objevují, a uvádíme to, co je třeba zvážit při výběru inkasní společnosti.

Přečtěte si více