2020-03-30

Společně najdeme řešení – kontaktujte nás prosím, pokud potřebujete pomoc!

Všichni jsme v úplně jedinečné a neznáme situaci. Mnoho společností a domácností vstupuje do velmi náročného hospodářského období s velkou nejistotou, což je situace, kterou velmi dobře chápeme.

Realita, kterou jsme považovali za samozřejmost, byla obrácena naruby ve velmi krátkém čase a my všichni máme povinnost přispívat k společnému dobru. Situaci bereme velmi vážně. Musíme a budeme i nadále průběžně posuzovat, jaká opatření můžeme podniknout, abychom pomohli našim zákazníkům a dlužníkům s finančními problémy.

Ano, budoucnost je nejistá. Ale měli byste vědět, že vaše lepší finanční situace je naším cílem. Naším hlavním zájmem je každý den najít dobrá, individualizovaná řešení. Děláme vše pro to, abychom tento úkol splnili – společně s vámi. Pro nás ve skupině Alektum je tento úkol zásadní, nyní více než kdy jindy.

Abychom skutečně přispěli k zlepšení vaší situaci, chceme, abyste nás kontaktovali.

Ať se rozhodnete nám zavolat nebo poslat e-mail, naši kolegové jsou připraveni s vámi vaši situaci probrat a prodiskutovat vaše obavy. Nejlepší způsob, jak vyřešit vaší konkrétní situaci, můžeme najít na základě individuálního posouzení. Vždy jednáme podle vaší konkrétní situace a naší nejvyšší ambicí je spolupracovat s vámi na nalezení dlouhodobých řešení pro dosažení rovnováhy ve vašich financích.

Např. můžeme;

  • Pomoct vám nastavit platební plán nebo upravit částky vašich plateb
  • Uzavírat delší platební plány

Kontaktní informace:

Můžete nám poslat e-mail 24 hodin denně na info@alektumgroup.cz nebo nám můžete zavolat od pondělí do pátku mezi 9:00 – 17:00 na 270 005 500.